“The Filatov Institute of Eye Diseases and Tissue Therapy of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine”
Academician V.P. Filatov
Замула І.І.
м.Полтава
05 жовтня 2015 р. Відділення №9

Я, Замула І.І., вперше у лазерному відділенні на стаціонарі. Я у захваті від персоналу, від їхній уваги і доброти. У відділенні чисто , часто робиться волога уборка. А які квіти красиві. Це спільні любові уложено в цю красу. Тут всі умови зробили для пацієнтів. Дай Боже всім здоров’я, благополуччя, успіхів у праці. І хочу подякувати всім докторам за піклування, терпіння і розуміння. Хай у ваших оселях завжди буде затишно і всім мірного неба над головою.
Наливайко Галина Миколаївна
25.09.2015 р. Відділення №8
Хочу висловити щиру подяку професору Буйко Олександру Керімовичу , лікуючому лікарю Софроновій Ірині Олексіївні. Високій професіоналізм, відношення до пацієнтів – чуйне, їхній талант Богом даний просто вражає.
Дякую за їхню витримку, за золоти руки.
Також дякую усьому персоналу лікарні.
Нехай Господь Бог благословить вас и ваші родини добром, здоров’ям, достатком, миром.

Від дітей та пацієнтки Наливайко Галини Миколаївні
Крамар Г.В.
22 вересня 2015 р. Відділення №9

В першу чергу я приношу від щирого серця подяку Сергію Васильовичу. Хай Господь Бог дає йому кріпкого здоров’я, а Матір Божа охороняє від всякої біди і лиха за його чуйність до пацієнтів, доброту, дає йому щастя, добробут, благополуччя.
Дякую всьому медичному і обслуговуючому персоналу відділення за піклування, за чуйність, увагу и терпіння до нас, незрячих людей. Бажаю всім кріпкого здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, добробуту, спокою і затишку в вашому домі.
Макеенко Ирина Алексеевна
г.Николаев
11 сентября 2015 г. Отделение №8

Хочу выразить благодарность медицинскому коллективу, который обслуживает 8-е отделение, за высокий профессионализм, чуткое отношение к пациентам. Особенно благодарна лечащему врачу – Чеботареву Евгению Петровичу за внимательность, профессиональное отношение, чуткость.
В отделении всегда чистота, чуткий медперсонал, всегда разрешат все вопросы, возникающие в процессе лечения.
Спасибо большое всем!
Титаренко Іван Вікторович
18 вересня 2015 р. Відділення №9

Я, Титаренко Іван Вікторович, хочу подякувати колективу лікарів та медсестер лазерного відділення за лікування моєї мами. Вперше зустрічаю таке тепле відношення до пацієнтів в цьому відділенні.
Окремо хочу подякувати лікуючому лікарю Насіннику Іллі Олеговичу. Хочу побажати щоб в цього колективу було більше пацієнтів яких вони виліковують, якім вони повертають зір.
семья Яцура В.П и Л.З.
Отделение №9
Я, Яцура Любовь Захаровна, по уходу за мужем, хочу выразить благодарность всему медперсоналу, тех.персоналу, старшей медсестре, сестре-хозяйке за заботу, чистоту, порядок, за доброжелательность, за чуткое отношение, уют. Большая благодарность зав. отделению Задорожному Олегу Сергеевичу и лечащему врачу Невской Алле Александровне за их заботу, терпение, советы, порядочность, поддержку. Огромное вам спасибо в вашем нелегком труде.
С уважением, семья Яцура В.П и Л.З.
Смолев Александр Степанович
г.Киев
Отделение №9
Я, Смолев Александр Степанович, хочу выразить благодарность всему коллективу больницы. Приятно удивлен внимательному, обходительному отношению медперсонала к больным.
Приятно чувствовать теплое отношение к больным, начиная от тех.работников и медсестер и заканчивая врачами и руководителем больницы.
Желаю знаменитому институту им.Филатова и всем его сотрудникам здоровья и успехов в очень великом деле - лечении зрения.
Спасибо всем за вашу работу.
Щегельская Надежда Павловна
Отделение №9
Я, Щегельская Надежда Павловна, хочу выразить благодарность в первую очередь своему доктору, Кустрину Тарасу Богдановичу, за его профессионализм, внимание, вежливость, за то, что это Человек с большой буквы.
А также, всему коллективу отделения за их доброту, заботу, терпение.
Отдельное спасибо: заведующему Королю Андрею Ростиславовичу, зав. отделением Задорожному Олегу Сергеевичу, ст.медсестре Чернявской Лидии Алексеевне, сестре-хозяйке Давыдовой Галине Константиновне, медсестрам: Москаленко Марии Даниловне и Мехель Оксане Витальевне, а также, младшим медсестрам.
Чернодуб Алла Полікарпівна
м. Хмельницький
Відділення №9
Я, Чернодуб Алла Полікарпівна, щиро дякую своєму лікарю Насіннику Ільї Олеговичу за його відповідальність і чуйність до своїх пацієнтів, в тому числі до мене.
Дякую всьому обслуговуючому персоналу інституту, а саме – медсестрам, санітаркам.
Від усього серця зичу вам всім натхнення у роботі, терпеливості, здоров’я.
Щиро всім дякую за все.
Пациенты палаты №1
Отделение №6
Мы, палата №1, благодарим работников 6-го отделения, врача Хрусталеву Е.В., Станислава Андреевича, сестер: Марью Николаевну, Екатерину Александровну, Анну Зиновьевну, санитарок: Любовь Ивановну, Оксану, Людмилу Васильевну, Людмилу Анатольевну, за их заботу и лечение, за правильный подход к больным, спасибо огромное за профессиональное лечение.

Страницы: « 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 »