“The Filatov Institute of Eye Diseases and Tissue Therapy of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine”
Academician V.P. Filatov
Григоришин Іван Михайлович
Тернопільська обл., Заліщицький р-н., с. Дунів
25 серпня 2016 р. Відділення травми ока

Я, Фереку Л.І (волонтер), висловлюю щиру подяку та низький уклін Грубник Наталії Павлівні.
Доктору з великої букви та щирим і добрим, чуйним серцем, за мого підопічного Григоришин Івана Михайловича, в якого велика травма лівого ока. Ви зберегли йому око, та повернули зір. Дякуємо Вам, Наталія Павлівна, та усьому медичному персоналу 5-го відділення. Нехай Бог посилає Вам здоров’я, терпіння, наснаги, залишайтесь такими як Ви є, чуйними до чужого горя. Мирного неба і досягнення усіх мрій.
Марусяк Й.І.
Тернопільська обл., Заліщицький р-н., с. Дунів
25 серпня 2016 р. Відділення травми ока

Я, Марусяк Йосафат Ів., висловлюю щиру подяку Грубник Наталії Павлівні за проведену операцію заміна кришталика. За Ваше розуміння, чуйне серце, ніжні руки, відношення до людей у літньому віці. Здоров’я, щастя, успіхів, розуміння, терпіння, наснаги Вам, Наталія Павлівна, та усьому медичному персоналу.
Любенко Ф.Ю.
г. Львів
5 серпня 2016 р. Відділення №9

Щиро вдячна колективу мед.працівників 9-го відділення, яке очолює зав.відділенням Король Андрій Ростиславович, за високий професіоналізм, відданість своїй справі, людяність, доброзичливість, душевне і уважне ставлення до пацієнтів, до хворих.
Бажаю всьому колективу 9-го відділення подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, особистого щастя, а те добро і тепло яке вони дають хворим, щоб їм поверталося і перемножувалося. З повагою і найкращими побажаннями.
П.№7 Тарасюк П.В.
м. Рівне
5 серпня 2016 р. Відділення №9

Вперше прибув до Одеси на лікування в інститут ім. В.П. Філатова і був вражений чуйним відношенням колективу до хворих.
Приємно лікуватися у відділенні, де зроблено ремонт з хорошим смаком, в палатах відпочивати приємно, не відчуваєш себе сковано, бо приємно приймати душ., туалет. Загалом вдячний завідуючому відділенням за турботу і чуйне ставлення до приїжджих хворих. Хай Вам вашому колективу щастить і всім бажаю міцного здоров’я, добра і міру.

П.№7 Тарасюк П.В.
Герега Г.І.
м. Львів
4 листопада 2016 р. Відділення №8

Дякую лікарям від Бога і всьому медичному персоналу 8-го відділення за допомогу, моральну підтримку і професіоналізм, вміння знайти підхід до всіх пацієнтів. Особлива подяка Малецькому А.П., Хом’яковій Е.В., Спірко В.К., Чеботарьову Е.П., які зробили все можливе для мого одужання.
Дякую медсестрі Чепелюк О., Козицькій А., Коханській Т. Бажаю всім міцного здоров’я і всього найкращого.
Лужанина Тетяна Іванівна, Колеснік Галина Василівна, Тнагова Галина Михайлівна
м. Трускавець, м. Краматорськ, м. Кривій Ріг
29 жовтня 2016 р. Відділення №8

Щира подяка всьому медичному персоналу відділення за надзвичайно високий професіоналізм у надання меддопомоги, мудрі поради.

Зокрема: проф. Буйко О.С., к.м.н. Сафроненкова І.О., м.с. Валентина Іванівна, м.с. Галина Петрівна, сан. Лілія Олександрівна, сан. Любов, манип. М.с. Анюта, зав. від. Малецький Анатолій Парфентіївич.
Тарнавская О.Б.
2 ноября 2016 г. Отделение №8

Выношу глубокую благодарность коллективу 8-го отделения, под руководством профессора Малецкого А.П., за чуткое доброе, умелое лечение и отношение к болящим.
Особо к золотым ручкам доктора Алены Сергеевны Пухлик, всему низшему эшелону служащих.


С глубокой благодарностью, Тарнавская О.Б.
Г.П. Толкачева, Г.И. Герега, М.Д. Томчишак, Ж.И. Одушева, А.А. Гайдаржи
29 октября 2016 г. Отделение №8

Большое спасибо Валентине Ивановне за внимание, чуткость, искренность, профессионализм и умение поддержать в трудную минуту.

Г.П. Толкачева, Г.И. Герега, М.Д. Томчишак, Ж.И. Одушева, А.А. Гайдаржи
Мушка Василий Петрович
Закарпатье, г. Берегово
27 октября 2016 г. Отделение №8

Большая благодарность зав.отделением, профессору Малецкому А.П. и лечащему врачу, Чеботареву Евгению Петровичу, за профессиональное отношение ко мне и моему посттравматическому состоянию, и за то, что есть у них желание сделать мой вид все лучше и лучше.
Спасибо и земной поклон!!!
Леус Н.В., Ворончук Т.Д., Курсаковой Н.Л.
19 октября 2016 г. Отделение №8

От чистого сердца выражаем благодарность всем врачам отделения №8, особенно Поляковой С.И. и Чеботареву Е.П., за их высокий профессионализм, заботу и чуткость к пациентам.
Спасибо за чуткое отношение к пациентам от №8 всему обслуживающему персоналу.

От больных: Леус Н.В., Ворончук Т.Д., Курсаковой Н.Л.

Страницы: « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »