“The Filatov Institute of Eye Diseases and Tissue Therapy of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine”
Academician V.P. Filatov
Павленко Анна Григорьевна
Днепропетровская обл., пгт. Губиниха
14 апреля 2016 г. Отделение №3

Огромная благодарность всем сотрудникам III-го отделения за чуткое, внимательное, доброе отношение. Особая благодарность моему лечащему врачу Наталии Валерьевне Коноваловой, очень квалифицированный, мудрый, благородный человек и доброе сердце.
Желаю всем добра, здоровья и мирного неба над головами.
Дисмелик Ярослав Володимирович
08 квітня 2016 р. Відділення №3

Я, Дисмелик Ярослав Володимирович з м. Чортків, хочу висловити вам, медичні працівники ІІІ-го відділення за майстерність, чуйність і терпіння по відношенню до мене. Також, хочу висловити велику подяку лікарю Наріциній Н.І., за високій професіоналізм в своєї справі.
Волинюк Ольга Петрівна
14 квітня 2016 р. Відділення №3

Велике спасибі лікуючому лікареві Наріциній Наталії Іллінічні за її професіоналізм, за підхід до кожного хворого, за її чуйність, мудрість, за надію і віру в краще в здоров’ї, хочу побажати всього найкращого, здоров’я, щастя, успіхів у цій нелегкій праці, миру і нехай здійснюються всі мрії.
Велике спасибі всьому медичному персоналу за їх гарне ставлення до хворих.
Нахим С.М.
Тернопільська обл.
14 квітня 2016 р. Відділення №3

Я, Нахим С.М., хочу подякувати усьому відділенню №3, але особливо хочу виділити лікаря Наталю Валеріївну за професіоналізм та гарне відношення до пацієнтів, також медсестер Ларису Степанівну та Ніну Василівну.
Бажаю успіхів та благополуччя.
Дякую за здоров’я.
Гладенька Г.Й.
м. Калуш, Івано-Франківська обл.
08 квітня 2016 р. Відділення №3

Я, Гладенька Г.Й., хочу подякувати медперсоналу третього відділення за чуйність, уважне відношення до пацієнтів та за високий професіоналізм. Особливе вдячна лікуючому лікарю Пилькевич Т.Е., та д.м.н. Зборовскій О.В., завдяки їхній професійній майстерності мені повернули можливість повноцінно жити і бачити. Дай Бог їм здоров’я і терпіння в їхній нелегкій праці.
Також вдячна молодшому медперсоналу за їхнє терпіння і чуйне відношення до хворих.
Тюрин Виталий Владимирович
г. Харьков
01 апреля 2016 г. Отделение №3

Искренняя благодарность всему персоналу отделения ІІІ за чуткость, внимание, поистине человеческое отношение к пациентам.
Хворі 2-й палати
30 березня 2016 р. Відділення №2

Шановні Галина Іванівна, Тетяна Борисівна і весь ваш колектив 2-го відділення.
Безмежно вдячні вам за вашу самовіддану працю, високий професіоналізм, надзвичайну людяність, за те, що ви допомагаєте кожній хворій людині бачить сонце.

Всім вам Божого благословення, щоб це те добро , що ви робите людям сторицею поверталося до вас, до вашого колективу, до ваших домівок.
Низький уклін усім вам за ту іскринку надії, яку запалюєте в наших душах.
Щиро вдячна за все.
Хворі 2-й палати
Чоалей О.В.
Полтавська обл.
22 березня 2016 р. Відділення опікове

Дуже вдячний всьому медичному персоналу відділенню опіків очей за чуйне відношення до хворих. А особливо моєму лікуючому лікарю Костенко Петру Олександровичу, за його високий професіоналізм в моєму лікуванні, за добре ставлення до всіх хворих. Дай Боже йому здоров’я, успіхів в роботі. А також, вдячній Оксані Карпівні за велику піддержку під час операції.
Павлишинець І.І., Фесенко Надежда Анатольевна
г. Запорожье
15 березня 2016 р. Відділення №8, палата №7

Я, житель Закарпаття Павлишинець І.І.
Дуже вдячний інституту Філатова за те, що вони прийняли мене. Висловлюю свою подяку лікареві Ірині Олексіївні Сафроненко і також дуже вдячний всім медсестрам які дивляться на нами, а також, всім працівникам 8-го відділення.

Хочу побажати всім хорошого здоров’я всім близьким родичам, сім’ям.
Міцного вам здоров’я, довгих років життя без хвороб.


З повагою, Павлишинець І.І., Фесенко Надежда Анатольевна
Дзюбенко Валентина Григорьевна
г. Донецк
10 марта 2016 г. Отделение №4

Я очень благодарна своему лечащему врачу Аслановой В.С., за помощь, которую я уже и не мечтала получить, после двух операций в Донецке, так ничего и не видя. В данный момент я вижу и, надеюсь, буду видеть еще лучше.
Низкий поклон и огромное спасибо за добросовестный труд, профессионализм, доброту, внимание красивой и чуткой женщине – Веронике Сергеевне.
С самыми наилучшими пожеланиями и большим уважением благодарю весь коллектив 4-го отделения.

Страницы: « 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 »