ГУ “Институт глазных болезней и тканевой терапии им. В.П.Филатова НАМН Украины”
Академик В.П. Филатов
Ткачук Тетяна Євгенівна
Волинська обл.
20 вересня 2016 р. Відділення №7

Дуже вдячна я, мама Ткачук Тетяна, лікарю Сорочинської Тетяні Анатоліївні, за її терплячість і розуміння, ми ніколи не почули від ней грубості і крику.
Дуже дякуємо, бажаємо терпіння і здоров’я.
Ришко Виталия Николаевна
Закарпатская обл., с. Драгово
14 сентября 2016 р. Отделение №7

Я, Ришко Виталия Николаевна, мама Ришко Анастасии, хочу поблагодарить врачей: Боброву Надежду Федоровну и Дембовецкую Анну Николаевну, за то, что сделали операцию моей дочке, от всей души. Когда-то, в 1989 году делали операцию папе Насти. Здесь у врачей золотые руки.
Я буду благодарна вам всю свою жизнь, и Настя.
Здоровья вам крепкого и удачи.
Спасибо вам большое.
Пациент
г. Черноморск
15 сентября 2016 г. Отделение №3, палата №3

Сотрудницы отделения своим вниманием и формами помогают быстрому восстановлению зрения и функций организма. Дай Бог им здоровья, терпения и сохранения внешних форм.
Півень В.Г.
Волинська обл., Ковальській р-н.
15 вересня 2016 р. Відділення №3

Я, Півень В.Г., дуже хочу подякувати всьому персоналу 3-го відділення, а особливе хочу відзначити лікарю Наталію Валеріївну та медсестер : Ірину Павлівну, Ларису Степанівну, Людмилу, Любов Олексіївну.
Бажаю всім лікарям інституту Філатова кріпкого здоров’я, та довгих років життя і успіхів в роботі.
З повагою, Півень В.Г.
Пацієнт
15 вересня 2016 р. Відділення №3

Я дякую Господу за те, що ви мали терпіння. Хай Господь дасть вам терпіння, мудрості.
Пациент
15 сентября 2016 г. Отделение №3

Огромное спасибо за лечение и внимательное отношение Наталье Валерьевне!!!
И за хорошее отношение спасибо медсестрам: Александре, Ларисе, Ирине и Любови Алексеевне! Всем здоровья, счастья, успехов!
P.S. Хотелось бы меньше времени проводить в очереди.
Чмерева Людмила Григорьевна
г. Сумы
15 сентября 2016 г. Отделение №3

Хочу выразить огромную благодарность за проведенное лечение врачу, Савко Валентину Валентиновичу, и персоналу медсестер за внимательное отношение к нам, больным. Желаю им крепкого здоровья, профессионального роста, Божьей благодати в жизни.
Ягупова Олеся Николаевна
Запорожская обл., с. Великая Знаменка
14 сентября 2016 г. Отделение №7

Я, Ягупова О.Н., мама Ягуповой Лизы, хочу от всей души поблагодарить коллектив врачей детского отделения. За их профессионализм, внимание, хорошее отношение к пациентам. Особенно хочу сказать огромное спасибо Бобровой Надежде Федоровне, Дембовецкой Анне Николаевне, Бахмацкой Наталье Игоревне, а также, анестезиологу, Перфиловой Елене Юрьевне, за то, что всегда подробно отвечают на мои вопросы по поводу лечения ребенка. Еще очень нравится то, как они разговаривают с детьми, к каждому находят подход. Когда-то в этом отделении вылечили меня и подарили полноценную жзнь.
Здоровья вам всем и дальнейших успехов.
Демчук Тамара Петрівна
м. Київ
31 серпня 2016 р.

Неможливо переоцінити наскільки зір важливий для людини. Це обриси облич друзів, дивовижні фарби заходу і світанку. Але в житті кожної людини наступає такий момент, коли організм потребує допомоги від медицини. Коли це трапляється людина з любим діагнозом хоче отримати від фахівців цієї галузі кваліфіковану допомогу.

Але на теперішній час не можливо однозначно сказати про медичні заклади, які займаються лікуванням зору. Реклама, купа обстежень на сучасних приладах, гроші, а позитиву та професіоналізму немає. Всі мої спроби врятувати зір були марними.

Зовсім протилежне я зустріла в Одеському інституті очних захворювань ім. Філатова. Щодня до інституту їдуть з різних міст України люди, яким потрібна негайна допомога лікаря-офтальмолога. Дійсно, тут її отримаєш, бо цьому медичному закладу притаманні такі риси, як професіоналізм, відповідальність, працьовитість лікарів, чуйність та ввічливість.

Працівники цього інституту, яким керує Пасечнікова Наталія Володимирівна, дарують безцінне – можливість знову бачити.

А світлом у віконці для мене стало відділення лазерної хірургії цього інституту. Весь колектив відділення веде роботу, спрямовану на досягнення позитивних результатів. І дуже приємно, коли тебе приймають спеціалісти, якими керують висококваліфіковані фахівці – Король Андрій Ростиславович та Задорожний Олег Сергійович, а також ведучі лікарі – Кустрін Тарас Богданович, Красинник Ілля Олегович, Невська Алла Олександрівна, інші лікарі та обслуговуючий медичний персонал, як стаціонару так і клінічного відділення, які не втратили здатності співчувати іншим, бути комунікабельними, чуйними людьми, дбайливо та професійно становитися до проблем кожної людини, що потребує їх допомоги.

В колективі проводиться кропітка робота, крок за кроком долаючи хворобу зору, вони вселяють впевненість у завтрашньому дні – бо вони професійна команда і дбають про людей, лікують їх. Кожен день їх роботи – це безцінний внесок у життя та здоров’я кожної людини, яка звернулася до відділення за допомогою.

За це прийміть мою щиру вдячність, що я маю надію та упевненість у завтрашньому дні.

Всьому колективу відділення бажаю щасливого життя та подальших творчих успіхів.
Багатчук Володимир Васильович
м. Стрій, Львівська обл.
28 липня 2016 р. Відділення №8

Від щирого серця висловлюю подяку всьому медперсоналу 8-го відділення.
Низький уклін проф. Малецькому Анатолію Парфентійовичу, Карлюзі Ірині Анатоліївні, Пухлик Олені Сергіївні, Тулуповій Тетяні Матвіївні, Бережок Галині Петрівні, Подвашецькій Валентині Іванівні, Беліковій Тетяні Вікторівні, Чепелюк Олені Вікторівні, Коханській Тетяні Сергіївні, Козицькій Ганні Олександрівні, Кусакіній Ользі Валентинівні.
Все найкращі! Дай вам усім, Боже , міцного здоров’я і благополуччя, особистого щастя, радисті і успіхів в роботі.

Страницы: « 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 »