ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.ФІЛАТОВА НАМН України”
Академік В.П. Філатов

додаток "Добре Бачу"

Інструкція для встановлення додатку "Добре Бачу"

1 . Увімкніть wi - fi на Вашому пристрої (телефоні або планшеті ). Для цього зайдіть у меню телефону/планшету в розділ «Налаштування / Налаштування мережі», виберіть доступну мережу wi-fi , та введіть пароль (заздалегідь уточніть пароль мережі wi-fі, якою Ви збираєтеся скористатися).

2 . На робочому столі телефону/планшету виберіть іконку (картинку)

 

                   Play Market (якщо у Вас інший смартфон ) 


 “AppStore” (якщо у Вас iPhone/iPad/iPod) 
3 . Натисніть обрану іконку. У вікні, що відкрилося, в рядку пошуку (зверху сторінки) введіть назву додатку - «Добре бачу». Якщо ви не бачите рядок пошуку, натисніть на кнопку Search / «Пошук» і програма відкриє сторінку з рядком пошуку .

  4 . Після того, як програма знайшла потрібний Вам додаток, натисніть на кнопку «Встановити» біля іконки додатку «Добре бачу». 

 


5 . Після цього додаток «Добрі бачу» завантажиться і встановиться автоматично. Увага! Для коректного завантаження Вам потрібно почекати, не виходячи із зони дії wi–fi, від 1 до 5 хвилин, залежно від швидкості обраної вами мережі Інтернету. Під час завантаження програми у Вас на активному екрані телефону/планшету з’явиться нова іконка "Добре Бачу " і шкала, що показує на скільки відсотків завантажилося додаток.

6 . Відкрийте програму. Для цього просто натисніть на іконку і користуйтеся додатком .