ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.ФІЛАТОВА НАМН України”
Академік В.П. Філатов
Драч Олена Володимирівна
Ширяєвський р-н., с. Н.-Петровка
18 жовтня 2016 р. Відділення №7

Я, Драч О.В., хочу сказати велике дякую Троніной С.А., за її щире та відкрите серце як до дітей так і до батьків. Я бажаю цій лікарці, Людині з великої букви та талановитій лікарці від Господа Бога. Велике дякую за мого синочка. Побажати їй терпіння, наснаги, а найголовніше – здоров’я. Бо його не купити ні за які гроші, а все інше на привозі.
Велике Вам дякую.
Бушуева К.І., Котляренко Л., Кулакова Л.Г., Романенко В.К.
м. Чернівці, м. Радомишль, м. Київ, м. Аккерман
29 вересня 2016 р. Відділення №8, палата №5

Висловлюю щиру подяку всьому колективу відділення: проф. Малецькому А.П., який вміло керує всім колективом, дбайливо ставиться до пацієнтів, вимагає від співробітників чіткого виконання своїх обов’язків;
Чеботарьову Є.П. – зав.відділенням, якій грамотно керує і організовує роботу медперсоналу;
Лікарям Хом’яковій О.В., Спірко В.К., Пухлік О.С. – за професійне і дбайливе лікування пацієнтів;
Постовій медсестрі Кусакіній О.В., за вмілу координацію руху пацієнтів і документів, медичним сестрам відділення та медсестрам оперблоку за професійне і співчутливе ставлення до пацієнтів, мол.медсестрам та працівникам харчблоку за підтримку сан.стану і всім-всім щиро бажаємо міцного здоров’я, благополуччя і подальшого вдосконалення майстерності.
Ляпустина Есения Сергеевна
Одесская обл., с. Фонтанка
28 сентября 2016 г. Отделение №7

Я, Ляпустина Есения Сергеевна, благодарна от всей души Вам, Григорий Гайкович, за жесткий контроль ради моего выздоровления. Также, благодарна всем медсестрам и вообще всему коллективу за то, что за мной следили вместо моей матери.

Анна Николаевна Дембовецкая и Вам большое спасибо за Ваш радушный прием и неравнодушие. Желаю Вам успехов.
Хочу пожелать крепкого здоровья и побольше удачи всем сотрудникам.
Григоришин Іван Михайлович
Тернопільська обл., Заліщицький р-н., с. Дунів
25 серпня 2016 р. Відділення травми ока

Я, Фереку Л.І (волонтер), висловлюю щиру подяку та низький уклін Грубник Наталії Павлівні.
Доктору з великої букви та щирим і добрим, чуйним серцем, за мого підопічного Григоришин Івана Михайловича, в якого велика травма лівого ока. Ви зберегли йому око, та повернули зір. Дякуємо Вам, Наталія Павлівна, та усьому медичному персоналу 5-го відділення. Нехай Бог посилає Вам здоров’я, терпіння, наснаги, залишайтесь такими як Ви є, чуйними до чужого горя. Мирного неба і досягнення усіх мрій.
Марусяк Й.І.
Тернопільська обл., Заліщицький р-н., с. Дунів
25 серпня 2016 р. Відділення травми ока

Я, Марусяк Йосафат Ів., висловлюю щиру подяку Грубник Наталії Павлівні за проведену операцію заміна кришталика. За Ваше розуміння, чуйне серце, ніжні руки, відношення до людей у літньому віці. Здоров’я, щастя, успіхів, розуміння, терпіння, наснаги Вам, Наталія Павлівна, та усьому медичному персоналу.
Любенко Ф.Ю.
г. Львів
5 серпня 2016 р. Відділення №9

Щиро вдячна колективу мед.працівників 9-го відділення, яке очолює зав.відділенням Король Андрій Ростиславович, за високий професіоналізм, відданість своїй справі, людяність, доброзичливість, душевне і уважне ставлення до пацієнтів, до хворих.
Бажаю всьому колективу 9-го відділення подальших творчих успіхів, міцного здоров’я, особистого щастя, а те добро і тепло яке вони дають хворим, щоб їм поверталося і перемножувалося. З повагою і найкращими побажаннями.
П.№7 Тарасюк П.В.
м. Рівне
5 серпня 2016 р. Відділення №9

Вперше прибув до Одеси на лікування в інститут ім. В.П. Філатова і був вражений чуйним відношенням колективу до хворих.
Приємно лікуватися у відділенні, де зроблено ремонт з хорошим смаком, в палатах відпочивати приємно, не відчуваєш себе сковано, бо приємно приймати душ., туалет. Загалом вдячний завідуючому відділенням за турботу і чуйне ставлення до приїжджих хворих. Хай Вам вашому колективу щастить і всім бажаю міцного здоров’я, добра і міру.

П.№7 Тарасюк П.В.
Герега Г.І.
м. Львів
4 листопада 2016 р. Відділення №8

Дякую лікарям від Бога і всьому медичному персоналу 8-го відділення за допомогу, моральну підтримку і професіоналізм, вміння знайти підхід до всіх пацієнтів. Особлива подяка Малецькому А.П., Хом’яковій Е.В., Спірко В.К., Чеботарьову Е.П., які зробили все можливе для мого одужання.
Дякую медсестрі Чепелюк О., Козицькій А., Коханській Т. Бажаю всім міцного здоров’я і всього найкращого.
Лужанина Тетяна Іванівна, Колеснік Галина Василівна, Тнагова Галина Михайлівна
м. Трускавець, м. Краматорськ, м. Кривій Ріг
29 жовтня 2016 р. Відділення №8

Щира подяка всьому медичному персоналу відділення за надзвичайно високий професіоналізм у надання меддопомоги, мудрі поради.

Зокрема: проф. Буйко О.С., к.м.н. Сафроненкова І.О., м.с. Валентина Іванівна, м.с. Галина Петрівна, сан. Лілія Олександрівна, сан. Любов, манип. М.с. Анюта, зав. від. Малецький Анатолій Парфентіївич.
Тарнавская О.Б.
2 ноября 2016 г. Отделение №8

Выношу глубокую благодарность коллективу 8-го отделения, под руководством профессора Малецкого А.П., за чуткое доброе, умелое лечение и отношение к болящим.
Особо к золотым ручкам доктора Алены Сергеевны Пухлик, всему низшему эшелону служащих.


С глубокой благодарностью, Тарнавская О.Б.

Страницы: « 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 »